Zayıfım vücut geliştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

Zayıfım vücut geliştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

zayıfım vücut geliştirmek istiyorum

Evde vücut geliştirme blogu olarak bu kez zayıf yapılı vücudu olup ta vücut geliştirmek isteyenler için önemli bir paylaşımda bulunacağız.

Evet zayıfım vücut geliştirmek istiyorum başlıklı bu yazımızda yapacağımız paylaşımlarla internette yapılan ” zayıfım vücut geliştirmek istiyorum, zayıflar için vücut geliştirme programı” gibi aramalara cevap vermeye çalışacağız.

Zayıfım vücut geliştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

Öncelikle bu konuyla ilgili bu konuda yetkin sitelerde yer alan yazıları okumalısınız.

Mesela www.evdevucutgelistirme.pro da yer alan zayıfım vücut geliştirmek istiyorum başlıklı  yazıdan yine aynı blogda yer alan zayıflar için vücut geliştirme programı başlıklı yazıyı okuyunuz.

Sonrasında ise eğer hala vaktiniz kalırsa buradaki yazıdan da yararlanabilirsiniz.

Zayıflar için vücut geliştirme programı

Öncelikle beslenmeye göz atalım yani beslenme planına..

Zayıfım vücut geliştirmek istiyorum diyenler için beslenme planı:

Vücut ağırlık salonunda hem de yemek masasında disiplin ihtiyacı spor türüdür. Aslında, vücut geliştiriciler bir çok iyi bir diyet demir pompalama kadar önemli olduğunu söyleyebilirim. Sen diğeri olmadan bir bölümünde iyi sonuçlar elde edemezsiniz. Vücut beslenme planı sebze ve protein bol, sağlıklı yağlar ve tam tahıllı karbonhidratlar az miktarda dahil edecektir.

Bu şekilde yemek zaman, yakıtlar vücut, kas daha hızlı büyümesine yardımcı olur ve aynı zamanda kazanacaktır yağ miktarını sınırlar. Yani bir vücut olmak isteyen herhangi bir kişi tüm bu içeren diyet planı vardır. Temel Bodybuilders normal olarak geleneksel büyük üç öğün karşı beş ya da altı küçük öğün her gün, oluşan diyet uymak: Kahvaltı, öğle artı akşam yemeği. Bu vücutları gerekli gücü hem de dayanıklılık zorlu bir eğitim rutin için vermek için vücut geliştiriciler sağlar. Kas dokusu inşa anabolik durumda vücut tutmaya yardımcı olur çünkü hem kas gelişimi ve tanımı doğru gider. Protein Protein kasları için yakıt olduğu söyleniyor. Vücudun bir anda küçük bir protein miktarı sadece alabilir bu yana, gün boyunca yağsız protein az miktarda tüketilmesi tavsiye edilir.

Zayıflar için vücut geliştirme programı

En iyi kaynaklar yumurta akı, balık, protein sallar ve yağsız tavuk oluşmaktadır. Sebze ve Meyve meyve ile birlikte Sebzeler vitamin, mineral ve lif de size. Ayrıca fazla kalori olmadan dolduracaktır. Bu biber, kereviz, marul ve domates gibi olmayan nişastalı sebze çok yiyin. Eğer şeker yüksek içerik nedeniyle bir ya da iki porsiyon meyve sınırlamak gerektiğini unutmayın. Karbonhidratlar kardiyovasküler egzersiz için enerji sağlarlar Karbonhidratlar çok önemlidir.

Burada önemli olan çok fazla tüketmeyin sağlamak için kısmının boyutları izlemek sonra kepekli tahıllar seçmektir. Pirinç, tahıl veya tam tahıllı makarna veya buğday ekmeği bazı dilim bir fincan yiyin. Her zaman tahıl hizmet olarak, örneğin patates için, nişastalı karbonhidratlar saymak. Yağlar onlar yağ tabakası ile kaplıdır eğer bina kas göstermez. Az yağlı bir diyet seçin ve her zaman yediğimiz yağlar, örneğin, fındık, avokado, zeytinyağı ve tohum sağlıklı olduğundan emin olun.

Zayıfım vücut geliştirmek istiyorum diyenler için..

Aynı zamanda. Çok az yağ hem de protein alabilirsiniz böylece yağsız et alabilirsiniz Su Eğer vücut geliştirme yoğun bir rutin takip, bu bir çok su içmek çok önemlidir. Su genellikle önemli fonksiyonları, örneğin kas geliştirme hem de yağ yakma yardımcı olur. Herhangi bir vücut geliştirmeci 6 8 oz her yerde içmelisiniz. su bardak her gün.

Su hem de enerji seviyeleri olarak metabolizmasını artırır unutmayın. birçok kişi kas almak için vücut geliştirme rutin girerken, genel amacı iyi bir şekil almak ve iyi hissediyorum etmektir. Çok iyi egzersiz ve vücut geliştirme diyet planı tüm yukarıda elde etmek için en iyi yoldur takip.

Konuyla ilgili buradan ve buradan da bilgi alabilirsiniz.

Yapılan aramalar: zayıfım vücut geliştirmek istiyorum

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: